Gizlilik Sözleşmesi

mo-bil®, siber güvenlik konusunda ileri teknolojileri kullanmaktadır. Bu beyanla birlikte verilerinizin mümkün olan en iyi şekilde korunduğundan emin olmaktır. mo-bil® barındırma ve teknik alt yapısıyla en üst seviyede sistem güvenliği sunar. Ayrıca güvenlik ile ilgili aşağıda yer alan önlemleri almaktayız.

Güvenlik Sertifikası (SSL)

mo-bil® sunucularında güvenlik sertifikası (ssl) ile kullanıcı ve sistem arasındaki veri akşını şifrelemesini sağlamaktadır. 

Kullanıcı Verilerine Erişim

Müşteri izin vermedikçe hesabına kimse erişememektedir. 

Kullanıcı Şifreleri

Güçlü parola oluşturmanız ve parolanızı saklamak sizin sorumluluğunuzdadır. Başarısız olan birden fazla giriş denemesi tespit edilmesi durumunda o hesap engellenmektedir. 12 aydan uzun süre hareketsiz hesaplar silinmektedir.

Fiziksel Güvenlik, Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı

Uygulama alt yapısı ve kullanıcı bilgi veritabanlarımız Netinternet veri merkezinde gelişmiş güvenlik sistemleriyle saklanmaktadır.

Bilgi Paylaşımı

Verilerin aktarılması yalnızca sizin izninizle mümkündür. Oldukça düşük güvenlik düzeyine sahip ortaklarla asla veri paylaşmayız. mo-bil® ile geliştirilen uygulamalar, kanal bilgilerine ve video bilgilerine erişmek için YouTube hizmetini kullanır. Servis tarafından alınan veriler uygulamada saklanmaz.

Kullanıcılar, mo-bil® 'i kullanarak YouTube Hizmet Şartları’na tabi olmayı kabul eder. (https://www.youtube.com/t/terms) Hizmetle bağlantılı olarak gösterilen ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Yedekleme planı

Yedekleme planlamamız, teknik sorunlar olması durumunda günlük olarak çalışır.

Veri güvenliğiniz için,

- Benzersiz bir şifre seçin

- Şifrenizi kimseyle paylaşmayın

- Şifrenizi bir yere not edip başkaları için açık bırakmayın

- Tarayıcınızı güncelleyin

- Yalnızca https://www.mo-bil.com üzerinden hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun

- Uygulama kullanıcıları, Google hizmetiyle oturum açma işlemini tanımlayabilir. Google ile giriş yapan kullanıcılardan YouTube videolarını beğenme/beğenmeme yetkisi istenir. Kullanıcılar istedikleri zaman bu izinleri görüntüleyebilir ve Google güvenlik sayfasından (https://security.google.com/settings/security/permissions) erişimi kaldırabilir.

Güvenlik ihlali Durumu

İnternette tamamen güvenli olmak mümkün değildir ve yüzde 100 güvenlik garantisi veremeyiz. Yine de bir ihlalden haberdar olduğumuzda, etkilenen kullanıcıyı gerekli adımları atması için bilgilendiririz. İhlal bildirim süreci, web sitelerimizde e-posta bildirimleri ve ihlallere ilişkin bildirimlerin gönderilmesini içerir.

Sorumluluğunuz

Benzersiz şifreler kullanarak hesap bilgilerinizi güvende tutmak da sizin sorumluluğunuzdadır. Lütfen cihazlarınızın uygun şekilde korunduğundan emin olun.

Toplanan Bilgilerin Kullanımı

Topladığımız bilgiler, sunduğumuz hizmeti sürdürmek, korumak ve iyileştirmek için kullanılır.

Bu bilgiler, o hizmet tarafından veya o hizmetteki gizlilik ayarlarınız aracılığıyla sizin tarafınızdan yetkilendirildiği şekilde kontrol edilir.

Çevrimiçi  

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?