Sık Sorulan Sorular

S. Mobil uygulama yapmak için gerekenler nedir?

Mobil uygulama yapmak mo-bil® ile artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey uygulama türlerimizden birini seçip hemen başlamanızdır. Üstelik kodlama bilmenize gerek yok. İçerik Yönetim Sistemi sayesinde mobil uygulamalarınızı kolay bir şekilde hazırlamaktasınız. 

S. Uygulamalarımı nasıl dizayn edeceğim ?

Konsept, e-ticaret ve özel proje mobil uygulamalarında tasarım arayüzleri tarafınızca seçilmekte olup, içeriklerini girmeniz yeterli olacaktır.

S. Uygulamamı nasıl yükleyip, yayınlayacağım?

Merak etmeyin, ilk etapta mobil uygulamanıza ilgili içeriklerinizi girdiyseniz içerik yönetim sisteminde yer alan Yayınla bölümünden yayınlama talebinde bulunabilirsiniz. Biz sizler adına android ve appstore hesaplarımızdan uygulamanızı yayınlayacağız. Üstelik tercihinize göre aylık/yıllık ödemeniz haricinde ekstra bir ödemede yapmayacaksınız.

S. Ödeme yapılmaması durumda ne olacak?

Seçeceğiniz uygulama türüne göre aylık/yıllık ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme yapmamanız durumunda tarafınıza uyarı gönderilmekte olup, 15 gün içinde tamamlanmayan ödemeler sonrasında içerik yönetim sistemine girişiniz kapatılacak olup, aynı zamanda Google Play ve Appstore üzerinde bulunan uygulamanız kaldırılacaktır. 

S. Sizlerden nasıl destek alabilirim?

Bizlere 7 gün 24 saat taleplerinizi aşağıdaki yöntemlerden biriyle ulaştırabilirsiniz. 

 

- İçerik Yönetim sisteminde ve web sitemizde yer alan destek talebi ile,

- support@mo-bil.com adresine e-posta göndererek,

- Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00 saatleri arasında iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarından,

 

destek alabilirsiniz. 

Çevrimiçi  

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?