Kullanım Şartları

1.Kullanım Şartları ve Koşulları

1.1. Kullanım Şartları ile mo-bil® hizmetlerini ("Hizmetler") kullanmak için ilk adımı atmaktasınız. mo-bil® ve iş ortakları tarafından sunulan ve geliştirilen hizmetlerin koşullarını içerir ve Hizmetlere nasıl erişileceğini, nasıl kullanacağını açıklamaktadır.

1.2. mo-bil® web sitesi ve/ya reklam vb. içeriklerde yer alan formlar aracılığıyla üyelik, sipariş gibi işlemlerle bu Sözleşme ile yürürlüğe koyarak ve/ya Hizmetleri kullanarak bu Sözleşmeyi kabul ettiğinizi kabul ve beyan etmiş olursunuz. 

2.Terim Tanımları

Taraflar, bu Sözleşmeyi kabul ve beyan etmekle birlikte aşağıda yer alan terim tanımları konusunda anlaştıklarınıda ayrıca beyan ederler:

"mo-bil® ​​​​": www.mo-bil.com sözleşmede belirtilen Hizmetlerin sağlayıcısı ve yayınlayıcısıdır.

"Hizmet": mo-bil® tarafından sağlanan mobil uygulama oluşturulabilen ve kullanılan yazılımların desteğini kapsamaktadır.

"Müşteri": Bu sözleşmeyi kabul ve beyan eden gerçek kişi veya kuruluş.

"Mobil Uygulama": Müşteri mo-bil® yazılımını kullanarak PlayStore ve AppStore uygulama marketlerinde yayınlanmak üzere, içeriği Müşteri tarafından geliştirilen ve oluşturularak genel kullanıma açılan hizmet.

"Kullanıcı": mo-bil® tarafından sağlanan Hizmetlere ve Mobil uygulamaları aldığı hizmet ile erişim izni bulunan ve Müşteri'nin sorumluluğunda olan gerçek veya tüzel kişidir.

"Abonelik": mo-bil® tarafından sunulan hizmetlere çevrimiçi kayıttır.

"İçerik": Tamamı Müşteri'nin sorumluluğu altında olan ve mobil® veya bir alt yapı sağlayıcısı tarafından işletilen sunucularda saklanan dosya (görüntü, video, ses, metin vb.) bilgilerdir.

3. Hizmetler

3.1. mo-bil® , müşterilerine 4 farklı seçenek ile mobil uygulama yapmasını, yapılan uygulamayı müşterinin talebiyle Google Play ve App Store marketlerde, mo-bil® hesapları üzerinden yayınlama hizmeti sunmaktadır. Yapılan uygulamalar web arayüzü ile çalışmakla birlikte içerik yönetim sistemiyle müşteri tarafından yönetilmektedir. 

3.2. Müşteri tarafından içeriği oluşturulan mobil uygulamalar, uygulama marketlerinin koşullarına ve mo-bil® 'in ön koşullarını sağlamalıdır. Mobil uygulamaların yayınlanması için gereken süre marketlere göre değişken göstermekle birlikte, marketler tarafından bildirilecek olan içerik düzenlemeleri müşteri tarafından sağlanmalıdır. Uygulama marketleri uygulamaları uygun bulmaması durumunda reddetme ve yayından kaldırma insiyatiflerini ellerinde tutmaktadır. Oluşacak bu durumlar için mo-bil® sorumlu tutulamaz.

3.3. mo-bil® web tarayıcıları ve mobil işletim sistemleri (Android, IOS vb.) için bir optimizasyon veya uyumluluk garantisi vermemektedir. Ayrıca güncellenmiş bir web tarayıcısı ve işletim sistemi için uyumululuk garantisi vermemektedir. 

3.4. Mobil uygulama türleri ile sağlanan hizmetler ve özellikleri, uygulama türüne göre değişmektedir. Detaylı bilgi için https://www.mo-bil.com/mobil-uygulama-fiyatlari adresini ziyaret edebilirsiniz. 

3.5. Hizmet, müşteriye sağlanan içerik yönetim sistemi eğitimini kapsamamaktadır. Müşteri içerik yönetim sistemi arayüzlerini kullanmada teknik yeterliliğine sahip olacaktır.

3.6. mo-bil® , fiyat ve mobil uygulama türlerinde değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda ayrıca duyurulacaktır. 

3.7. mo-bil® hizmetlerini kullanacak müşterilerin internet bağlantısı ve bağımsız uygun donanıma sahip olması gerekmektedir. 

3.8. mo-bil® üzerinden, müşteri tarafından yapılacak uygulama Google play ve Appstore'da mo-bil® resmi hesaplarında yayınlanacaktır.

3.9. mo-bil® hizmetlerin bir parçası olarak, müşteriye e-bülten ve sms gönderebilir.

4. Ücretler ve Ödeme

4.1. Ücretler: Kullanacağınız hizmetler için fiyatlandırma ve ödeme koşullarına göre tüm ücretleri mo-bil® 'e ödemeyi kabul etmektesiniz. Fiyat politikamıza göre aylık ya da yıllık ödeme periyodunuza göre faturalandırılırsınız. Koşullar aksi belirtilmedikçe ve yasal olarak gereklilik olmadığında tarafınıza ücret iadesi yapılmamaktadır. 

4.2. Abonelikler: Mobil uygulama paketlerimiz aylık ya da yıllık abonelik türüne göre faturalandırılır. Periyodik olarak tekrarlanan şekilde ücret ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir. 

4.3. Vergiler: Tüm alınan hizmetler karşılığında mo-bil® toplam hizmet bedeline ek olarak +%18 KDV ve/ya sonrada eklenecek diğer vergiler Müşteri tarafından ödenecektir. Aksi durumlarda resmi evrak sunarak vergilendirme durumu vb. konularla iglili tarafımıza beyanda bulunmanız gerekmektedir. 

4.4. Fiyat Değişiklikleri: mo-bil® , abonelik bazında faturalandırılan Hizmetler için, yalnızca aboneliğinizin geçerli fatura dönemi için geçerli olmak kaydıyla, Hizmetlerin fiyatlarında dilediği zaman değişiklik yapabilir. mo-bil® , değişiklikler yürürlüğe girmeden önce yenilemenizi iptal etmeniz için size süre tanımak için, fiyatlardaki herhangi bir değişiklikle ilgili olarak, değişikliklerin yürürlüğe girmesinden makul bir süre önce size yazılı bir bildirimde bulunacaktır.

5. Gizlilik

5.1. Hizmetlerin kullanımında tarafımıza sağlanacak kişisel bilgileriniz ve içeriklerinizi nasıl ele alındığını ayrıntılı olarak sağlar, gizlilik politikalarına kesinlikle uymayı kabul ederiz. mo-bil® içeriğinizi gizlilik poltikalarına göre kullanacağını ve paylaşacağını kabul etmektesiniz. 

5.2. mo-bil® içeriğinizi gizli tutacak olup, aşağıda yer alan koşullarda gizli sayılmayacaktır. 

(a) kamıya açık ve kamuya tüm bilgiler gösterilmişse
(b) bilgiler sizden alınmadan önce mo-bil® tarafımızda yasal olarak biliniyorsa,
(c) mo-bil® tarafından size karşı herhangi bir yükümlüğün ihlali olduğu bilinmeden üçüncü bir şahıstan alındığında, veya
(d) İçeriğinize atıfta bulunmaksızın mo-bil® tarafından bağımsız olarak geliştirilmiştir.

6. İçerik

6.1. İçerik Yönetim sisteminden girilecek tüm içeriklerin fikri müşkiyet hakları Müşteri'ye aittir. mo-bil® , İçeriğiniz ile ilgili bir sahiplik talep etmez. Bu Koşullar, Hizmetleri size ve bu Koşullarda belirtilen diğer kişilere sağlamak için gereken sınırlı haklar dışında, İçeriğinize ilişkin herhangi bir lisans veya hak sağlamaz.

6.2. mo-bil® , İçeriğinizin yalnızca size Hizmetleri sağlamak ve kullanılmak üzere kullanılması, çoğaltılması, dağıtılması, değiştirilmesi, uyarlanması, türev çalışmaların oluşturulması, kamuya açıklanması ve diğer şekillerde kullanılması için telifsiz bir lisans verirsiniz. gizlilik politikalarının izin verdiği diğer sınırlı durumlar için. Söz konusu sınırlı durumlar için verilen bu lisans, mo-bil® 'in erişemeyeceği şekilde İçeriğinizi silseniz dahi, Hizmetleri kullanmayı bıraktıktan sonra da devam edecektir. Bu lisans, size Hizmetleri sağlamak için gerekli olduğu ölçüde birlikte çalıştığımız tüm güvenilir üçüncü tarafları kapsar. mo-bil® 'e Hizmetler hakkında geri bildirimde bulunursanız, mo-bil®  bu geri bildirimi size herhangi bir yükümlülük getirmeksizin kullanabilir.

7. Telif hakları

7.1. Hizmetler veya Hizmetler aracılığıyla eriştiğiniz içerik (İçeriğiniz hariç) üzerinde Müşteriye sahiplik vermez. mo-bil®  tarafından izin verilenler dışında, bu Koşullar size mo-bil® 'in ticari markalarını veya diğer marka unsurlarını kullanma hakkı vermez.

8. Kullanıcı İçeriği

8.1. Hizmetler, başka kişiler tarafından sağlanan ve mo-bil® 'e ait olmayan içeriği gösterir. Bu tür içerikler, kullanıma sunan kuruluşun sorumluluğundadır. Buna paralel olarak, İçerikten Müşteri sorumludur ve Hizmetlerle ilgili olarak söz konusu İçeriği kullanmak için tüm haklara ve izinlere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. mo-bil® , size ait İçerikle ilgili olarak, kamuya açıklama da dahil olmak üzere yaptığınız hiçbir işlemden sorumlu değildir. Hizmetlerdeki içeriği sahibinden izin almadan veya yasalar izin vermedikçe kullanmayınız.

8.2. İçeriğin İncelenmesi Yasal yükümlülüklere uygunluğu sağlamak için, mo-bil® 'den hizmetlere sağlanan belirli bir içeriğin yasal olup olmadığını veya bu Koşulları ihlal edip etmediğini (örneğin, yasa dışı bir içerik bize bildirilir). Ayrıca, yasaları veya bu Koşulları ihlal ettiğini düşündüğünüz içeriği değiştirebilir, erişimi engelleyebilir, silebilir veya görüntülenmesini reddedebiliriz. Ancak, mo-bil® 'in Hizmetlere gönderilen herhangi bir içeriği izleme veya inceleme konusunda başka bir yükümlülüğü yoktur.

8.3. mo-bil® , üçüncü şahıslar tarafından işletilen İnternet web sitelerine Hizmetlere bağlantılar yayınlayabilir. mo-bil® , söz konusu üçüncü taraf web sitelerini incelediğini belirtmez ve bunlardan veya bu sitelerde görünen içeriklerden sorumlu değildir. Kullanıcılar, mo-bil® 'i kullanarak YouTube Hizmet Şartları’na tabi olmayı kabul eder. (https://www.youtube.com/t/terms) Hizmetle bağlantılı olarak gösterilen ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

8.4 Hizmetler aracılığıyla yayınlanan yasaklı içerik örnekleri aşağıda listelenmiştir. mo-bil® , tamamen kendi takdirine bağlı olarak; sakıncalı İçeriğin kaldırılması, bu ihlali yapan Müşteri’nin Üyeliğinin sona erdirilmesi ve bu İçeriğin Kanun uygulayıcı mercilere bildirilmesi dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) işlem yapma hakkına sahiptir.

Yasaklı içerikler yasalara göre aşağıdakileri kapsar:

- Hizmet’in sağlıklı bir şekilde sunulmasını engelleyen zararlı içerikler,

- Bir gruba veya bireye karşı ırkçılık, fanatizm veya nefrete yardımcı olan veya bunları teşvik eden ya da herhangi bir şekilde fiziksel zararı teşvik eden içerikler,

- Başka bir kişinin kişisel haklarını ve kişisel gizliliğini ihlal eden içerikler,

- Yasadışı bilgi talep eden veya bu tür bilgileri elde etmek için tasarlanmış içerikler,

- Bir kişi için gizlilik veya güvenlik riski oluşturan bilgileri açıkça yayınlayan içerikler,

- Başka bir kişi veya kuruluşa ait telif hakkıyla korunan çalışmanın yasa dışı veya yetkisiz kopyasını tanıtan içerikler,

- Bir suç eylemini veya girişimini desteklemek veya yasa dışı silahların yapımını ve satın alınmasını desteklemek, uyuşturucu kullanımını desteklemek ve teşvik etmek, bir kişinin mahremiyetini ihlal etmek veya bilgisayar yayan veya üreten içerikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yasa dışı faaliyetler için eğitici bilgiler sağlayan içerik virüsler,

- Çocuk pornografisi veya diğer yasa dışı erotik içerik veya bunlarla ilgili içerik,

- Ticari veya yasa dışı amaçlarla diğer Kullanıcılardan şifre veya kişisel kimlik bilgileri isteyen içerikler veya bu bilgileri almak için tasarlanmış içerikler.

9. Hesap

9.1. mo-bil®  tarafından Hizmetleri kullandığınızla ilgili bir hesap verilirse, bu hesaba ve diğer erişim bilgilerinin güvenliğini sağlamak için bu şifreyi saklamak sizin sorumluluğunuzdadır. Yetkilendirilmiş olsun veya olmasın, Müşteri’nin Kurumsal Hesaplarındaki tüm uygulamalardan mo-bil®  değil, Müşteri sorumludur (mo-bil® 'in doğrudan sorumlu olduğu müşterinin talimatları dışında gerçekleştirilenler hariç). Hesabınıza yetkisiz erişim olduğunu fark ederseniz, bunu derhal mo-bil® 'e bildirmeniz gerekir. Hesaplar paylaşılamaz ve her hesap sadece bir kişi tarafından kullanılabilir.

9.2. mo-bil® , hesabınızda kayıtlı olan e-postaya zaman zaman bildirimler gönderir. E-posta adresinizi ve mümkünse hesabınıza bağlı iletişim bilgilerini ve ödeme bilgilerini doğru ve güncel tutmalısınız. Hesaplar, hesaba kayıtlı e-posta adresi ile kuruluş tarafından kontrol edilir.

9.3. İçeriğinizi saklamak, korumak ve yedeklerini almak sizin sorumluluğunuzdadır. mo-bil® , geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, içeriğinizin saklanamamasından veya içeriğinizin kaybolmasından veya bozulmasından sorumlu değildir.

9.4. 12 ayı aşkın bir süre boyunca herhangi bir hesap hareketi (oturum açma veya ödeme gibi) olmazsa, mo-bil®  hesabınızı feshedebilir ve içindeki tüm içeriği silebilir. 

10. Kullanıcı gereksinimleri

10.1. Bir bireyseniz, Hizmetleri yalnızca mo-bil®  ile anlaşma yapma yetkiniz varsa kullanabilirsiniz. Hizmetlerin hiçbiri 13 yaşından küçük kişilerin kullanımına yönelik değildir. 13 yaşından büyük ancak 18 yaşından küçükseniz ve mo-bil®  ile anlaşma yapma yetkiniz yoksa hizmetlerden yararlanamazsınız. Hizmetlerin reşit olmayanlar tarafından her türlü kullanımının ebeveynler ve vasiler tarafından doğrudan izlenmesini tavsiye ederiz. Bir birey değilseniz, yargı alanınızda geçerli bir şekilde yerleşik olduğunuzu ve varlığınızı sürdüreceğinizi garanti edersiniz ve ayrıca, bu Koşullar sizi bağlayacak şekilde temsilcinizi usulüne uygun olarak yetkilendirirsiniz.

11. Kabul Edilebilir Kullanımlar

11.1. Hizmetleri yalnızca yürürlükteki yasalar kapsamında ve yasaların izin verdiği şekilde kullanmalısınız.

11.2. Hizmetleri kullanırken davranışlarınızdan, İçeriğinizden ve başkalarıyla iletişiminizden siz sorumlusunuz. Hizmeti kullanırken, aşağıdaki gereksinimlere uymalısınız:

(a) Hizmetlerimizi, normal işleyişine müdahale ederek veya tarafımızca sağlanan arayüzler veya talimatlar dışında bir yöntemle erişmeye çalışarak hatalı kullanamazsınız.

(b) mo-bil®  tarafından hesabınıza getirilen tüm kısıtlamalardan kaçınamaz veya kaçınmaya çalışamazsınız.

(c) mo-bil®  tarafından yazılı olarak yetkilendirilmedikçe, herhangi bir mo-bil®  sisteminin veya ağının zayıflığını derinlemesine analiz edemez, tarayamaz veya test edemezsiniz.

(d) Yürürlükteki yasalar izin vermedikçe, başkalarının Hizmetlere erişimini engelleyemezsiniz veya tersine mühendislik uygulayamaz veya buna teşebbüs edemezsiniz.

(e) Hizmet aracılığıyla her türlü virüs, kötü amaçlı yazılım veya diğer kötü amaçlı yazılım türleri veya söz konusu yazılıma bağlantılar iletilmez.

(f) Hizmetleri kötü niyetli veya aşırı derecede, yani başkaları tarafından kullanım sırasında Hizmetlerin hızını, yanıt verebilirliğini, kararlılığını, kullanılabilirliğini veya işlevselliğini olumsuz yönde etkileyen ortalama kullanım standartlarının önemli ölçüde üzerinde olacak şekilde kullanamazsınız. mo-bil® , bu tür bir kullanımı mo-bil®  tarafından kabul edilebilir bir düzeye indirmenize izin vermek için kötü amaçlı veya aşırı kullanımla ilgili tüm bildirimleri size göndermeye çalışacaktır.

(g) Hizmetleri başkalarının mülkiyet haklarını ihlal edecek şekilde veya yasa dışı eylemlerde bulunmak için kullanamazsınız.

(h) mo-bil®  tarafından yazılı olarak yetkilendirilmedikçe Hizmetleri yeniden satamaz veya kiralayamazsınız.

(i) Hizmetleri kullanımınız, endüstriyel kullanım için geçerli olan belirli düzenlemelere uymanızı gerektiriyorsa, mo-bil®  sizinle başka türlü anlaşmadıkça, söz konusu uyumlu davranıştan münhasıran sorumlu olacaksınız. mo-bil® 'in önceden yazılı izni olmadan Hizmetleri, mo-bil® 'in o sektörün özel düzenlemelerine tabi olacağı şekilde kullanamazsınız. mo-bil®  üzerinden kanunla kısıtlanmış herhangi bir veri toplama işlemi yapamazsınız. Bunu yaparsanız, tüm sorumluluğu üstlenirsiniz.

12. Hizmetlerin Askıya Alınması ve Sonlandırılması

12.1. Bir Aboneliği bir fatura döneminin ortasında sonlandırırsanız, söz konusu fatura döneminde kullanmadığınız Hizmetler için geri ödeme alamazsınız. Sözleşmeyi ihlal ettiğimiz için fesih yapmadığınız ve bize yazılı olarak bildirmediğiniz veya kanunen bir geri ödeme gerektirmediği sürece.

12.2. Bu Koşullara uymazsanız (geçmiş ücretleri ödememek gibi) veya Hizmetleri mo-bil® 'a yasal bir yükümlülük getirecek şekilde kullanırsanız veya Hizmetlerin başkaları tarafından kullanılmasına müdahale ederseniz, mo-bil®  sınırlayabilir, askıya alabilir veya hizmetleri durdurun. Şüpheli bir suistimalinizi araştırıyorsak, mo-bil®  size Hizmetleri sunmayı askıya alabilir. Aldığınız Hizmetleri askıya alır veya sona erdirirsek, Hizmetler içindeki İçeriğinizin bir kopyasını almanıza ve önceden bildirimde bulunmanıza izin vermeye çalışacağız. Ancak, mo-bil® 'in önceden haber vermeksizin acil durum önlemleri almamızı gerektiren bir karar alabileceği hassas durumlar olabilir. mo-bil® , mevcut Hizmetin sona ermesi üzerine içeriğinizi geri alma yükümlülüğüne sahip değildir.

12.3. mo-bil® , bu Koşulları sürekli veya açık bir şekilde ihlal etmeniz nedeniyle Hizmetleri size sunmaya son verirse, mo-bil® , IP adresinizi engellemek de dahil olmak üzere Hizmetleri kullanmanızı engellemek için başka önlemler alabilir.

13. Değişiklikler ve Güncellemeler

13.1. mo-bil® , yürürlükteki mevzuattaki değişiklikleri ve Hizmet güncellemelerini yansıtmak, yeni Hizmet veya özellikleri açıklamak gibi çeşitli nedenlerle bu Koşulları dilediği zaman değiştirebilir. Tüm değişiklikler bu Koşullar kapsamında görünür olacaktır. Ayrıca mo-bil® , değişiklik bildirimlerini blog ve e-posta yoluyla da yapabilir. Değişiklikler en geç kamuya duyurulduğu tarihten itibaren yürürlüğe girer. Belirli değişikliklerin yürürlüğe girmesini sağlamak için yürürlükteki yasalar mo-bil® 'in bu tür değişiklikler için onayınızı almasını veya sizi önceden bilgilendirmesini gerektirebilir. Bir Hizmetle ilgili olarak yapılan herhangi bir değişikliği kabul etmek istemiyorsanız, Hizmeti kullanmayı bırakmalısınız. Çünkü, Hizmetleri kullanmaya devam ederek, değiştirilen koşullara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz.

13.2. Hizmetlerdeki Değişiklikler. mo-bil® , Hizmetleri sürekli olarak değiştirir ve geliştirir. mo-bil®  önceden haber vermeksizin bir özelliğe ekleme yapabilir, özelliği değiştirebilir veya Hizmetten kaldırabilir. Ayrıca mo-bil® , kendi takdirine bağlı olarak bir hizmeti sınırlayabilir, askıya alabilir veya sonlandırabilir. mo-bil®  bir Hizmeti sonlandırırsa, Hizmetler içindeki İçeriğinizin bir kopyasını almanıza ve önceden bildirimde bulunmanıza izin vermeye çalışacağız. mo-bil® , ortamın koşulları dahilinde mümkün olduğu durumlarda ve mali olarak etkilendiğiniz durumlarda sizi önceden bilgilendirmeye çalışsa da, mo-bil® , tamamen kendi takdirine bağlı olarak Hizmetlerden içeriği kaldırabilir.

14. Sorumluluğun Reddi ve Sınırlandırılması

14.1. Sorumluluk Reddi Hizmetleri kullanırken size büyük bir deneyim yaşatmak mo-bil®  için faydalı olsa da (ve müşterilerimizi memnun etmeyi sevsek de), bunlarla ilgili belirli şeyler hakkında herhangi bir taahhütte bulunmuyoruz. Çevrimiçi Hizmetleri korumaya çalışıyoruz. Ancak bunlar zaman zaman çeşitli nedenlerle kullanılamayabilir. Bu şartlarda açıkça belirtilen dışında ve kanunların izin verdiği ölçüde, hizmetler “olduğu gibi” sunulmaktadır ve mo-bil®, yasalara ilişkin açık veya zımni veya kanunların gerekli olan hiçbir garanti vermez. veya satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme dahil hizmetlerin doğruluğu.

14.2. Geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, mo-bil® ve bağlı ortaklıkları, temsilcileri, tedarikçileri ve lisans verenleri, dolaylı, dolaylı, özel, arızi, örnek ya da cezai hasarlardan, karşılıklardan, kullanım kaybı, veri kaybı, sözleşme, adaletsizlik, kesinti sorumluluk veya başka herhangi bir hukuki teoriye dayalı olsa bildirilmiştir ve mo-bil®, bu tür zararların mümkün olduğu ve gerçekleştirilmediğini bildirilmiştir.

14.3. Geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, mo-bil® , iştirakleri, yetkilileri, çalışanları, bayileri, sağlayıcıları ve hizmetlerden kaynaklanan lisans verenlerin toplam sorumluluğu ve bu şartlar, sizin en yüksek sorumluluğunu aşmayacaktır.

14.4. Tüketiciler Belirli yasal yargı alanlarındaki yasaların, tüketicilere Sözleşme ile geçersiz kılınamayacak veya tüketiciler tarafından feragat edilemeyecek yasal haklar verdiğini biliyor ve kabul ediyoruz. Böyle bir tüketiciyseniz, bu Koşullardaki hiçbir şey bu tür tüketici haklarınızı sınırlamaz.

14.5. Eğer bir şirket iseniz, Hizmetleri kullanmanız veya bu Koşulları ihlal etmenizle ilgili olarak üçüncü bir şahsın taleplerinden kaynaklanan her türlü yükümlülük, kayıp ve masrafa (uzlaşma masrafları ve makul avukatlık ücretleri dahil) karşı; bu yükümlülükler, zararlar ve masraflar için mo-bil® ve iştiraklerini, memurlarını, acentelerini ve çalışanlarını tazmin edecek, savunacak ve bunlardan zarar görmemesini sağlayacaksınız.

15. Yasal

15.1. İş bu kullanım şartları ve koşulları 15 ana madde ve alt maddeleri kapsamakla birlikte, mo-bil® hizmeti kullanmanız ya da sisteme abone olmanız durumunda yürürlüğe girmiştir. Müşteri tüm bu maddeleri kabul ve beyan etmiştir. 

15.2. mo-bil® Hizmetleri, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Hizmetlere Türkiye dışından erişilebilse de, Hizmetler yalnızca Türkiye’de ikamet edenler tarafından kullanılmak üzere sağlanmaktadır. Diğer ülkelerde Türkiye’dekinden farklı yasa, yönetmelik ve uygulamalar olabilir. Bu Kullanım Koşulları ve Hizmeti kullanımınız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir.

15.3. Hizmetlerle ilgili ihtilafların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti Ankara (Merkez) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Çevrimiçi  

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?